Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Bezkontaktné zariadenie na meranie telesnej teploty

  Podporujeme podnikateľov a subjekty v zodpovednom prístupe v boji proti šíreniu koronavírusu.
  Podnikatelia, naša spoločnosť Vám ponúka inteligentné riešenie, ktoré efektívne zrýchli meranie telesnej teploty Vašich zamestnancov, klientov, návštevníkov alebo okoloidúcich.

 • Kiosk s dávkovačom dezinfekcie

  Produkt s automatickým systémom dezinfekcie rúk, ktorý nám v tomto období uľahčuje život. Kiosk, ktorý poskytuje informácie a smerovanie na obrazovke so systémom, ktorý môže automaticky dávkovať roztok na dezinfekciu rúk. Vďaka štýlovému dizajnu ho možno ľahko použiť na verejných priestranstvách, ako sú nákupné centrum, obchod, nemocnica, reštaurácia.

 • Podlahový držiak obrazovky s dezinfekciou

  Keď sa ekonomiky na celom svete začnú znovu otvárať, musia sa dodržiavať bezpečnostné protokoly a postupy, aby sa zabezpečili bezpečné prevádzkové postupy pre zamestnancov aj zákazníkov. Ideálne riešenie pre inštaláciu LCD Obrazovky a dávkovača dezifekcie.

 • Podlahový držiak obrazovky s kamerou

  Keď sa ekonomiky na celom svete začnú znovu otvárať, musia sa dodržiavať bezpečnostné protokoly a postupy, aby sa zabezpečili bezpečné prevádzkové postupy pre zamestnancov aj zákazníkov. Ideálne riešenie pre inštaláciu LCD Obrazovky a kamery.

 • Univerzálny stropný držiak obrazovky do veľkosti 47″

  Držiak je určený na obrazovky určené na strop do hmotnosti 25 kg, nastaviteľnou tyčou od 625 mm – 950 mm v bodoch po 25 mm. Držiak obsahuje mechanizmus pre ľahké naklonenie až o +/- 15 °. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky.