Držiak na strop pre obrazovkou do 28″

Stropné držiaky

Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

 • Držiak na strop pre obrazovkou do 28″

  Riešenie montáže pre obrazovku, ktoré je možné použiť na pripevnenie obrazoviek do 23 kg, možnosť inštalácie aj na podlahu alebo na plochu/stôľ. Vďaka ľahkej úprave sklonu, otočenia a otočenia obrazovky bez použitia náradia je tento držiak ideálny pre montáž na šírku alebo na výšku a umožňuje rýchle a jednoduché prepínanie medzi nimi. Je k dispozícii s výberom čiernych alebo chrómových farieb v rôznych dĺžkach, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

 • Inštalácia na oceľových laniek od zeme po strop CHIEF FCS1U

  FCS1U určené pre inštaláciu na výšku aj na šírku. Možnosťou dodatočného vybavenia inštalácie druhéj obrazovky zozadu za sebou pomocou príslušenstva PACFCB. Držiak podporuje veľké displeje s vysokou nosnosťou. Systém uchytenia pomocou oceľových laniek zabráni naklopeniu displeja. Vhodné pre inštaláčné miesta, kde je ťažké využiť tradičné držiaky.

 • Nastaviteľný stropný držiak pre obrazovku do 65″

  Určený na obrazovky pripevnené na strop do 70 kg, je vybavený nastaviteľným poklesom 572 mm – 972 mm s bezpečnostnou skrutkou dodávanou pre bezpečnú inštaláciu a využíva ľahký sklopný mechanizmus pre dokonalé pozorovanie obrazu. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky.

 • Nastaviteľný univerzálny stropný držiak pre obrazovku do 47″

  Určený pre obrazovky pripevnené na strop do hmotnosti 50 kg, sa vyznačuje nastaviteľným poklesom 625 mm – 950 mm v bodoch po 25 mm. Držiak využíva systém pre ľahké naklonenie až o +/- 15 °. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky. 

 • Stropný držiak obrazovky

  Držiak špeciálne navrhnutý pre displej Samsung OMN-D. Tento šikovný držiak na strop sa k displeju perfektne hodí vďaka jedinečnému dizajnu v tmavošedej farbe a eloxovanom hliníku. Všetky káble sú skryté a ak je strop vysoký, sú k dispozícii predlžovacie stĺpiky s krokmi 500 mm (kupujú sa osobitne).

 • Stropný držiak pre dve obrazovky

  Držiak navrhnutý na stropnú montáž dvoch obrazoviek v konfigurácii z predu a dozadu, je k dispozícii v piatich rôznych dĺžkach tyče; 1m, 1,5m, 2m a 3m. Držiak využíva systém pre ľahké naklonenie až o +/- 15 °. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky.

 • Systém stropného uchytenia LCD Video stena BT8342

  Modulárny stropný montážny systém pre inštaláciu LCD Video steny akejkoľvek veľkosti. Možnosť pripevniť obrazovky z podlahy alebo stropu na šírku alebo na výšku. Systém môžete použiť v tisícoch rôznych konfiguráciách a je objednaný podľa vašich požiadaviek.

 • Systém stropného uchytenia Zakrivená LCD Video stena BT8343

  Modulárny stropný montážny systém pre inštaláciu LCD Video steny akejkoľvek veľkosti. Možnosť pripevniť obrazovky z podlahy alebo stropu na šírku alebo na výšku. Systém môžete použiť v tisícoch rôznych konfiguráciách a je objednaný podľa vašich požiadaviek.

 • Univerzálny držiak na strop pre XL obrazovky

  Držiak je navrhnutý pre stropné montážne obrazovky nad 65 „s mimoriadne veľkým stropným držiakom, ktorý je k dispozícii na výber z troch rôznych dĺžok tyče; 1m, 1,5m, 2m a 3m. Odolná oceľ poskytujé pevnosť a tuhosť umožňujúca maximálne zaťaženie až 130 kg. Medzi ďalšie vynikajúce vlastnosti patrí zarovnanie obrazovky po inštalácii a skrutky na nastavenie výšky, ktoré pomáhajú vyrovnať obrazovku po namontovaní. K dispozícii je výber z čiernych alebo chrómových tyčí.

 • Univerzálny stropný držiak obrazovky do veľkosti 47″

  Držiak je určený na obrazovky určené na strop do hmotnosti 25 kg, nastaviteľnou tyčou od 625 mm – 950 mm v bodoch po 25 mm. Držiak obsahuje mechanizmus pre ľahké naklonenie až o +/- 15 °. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky.

 • Univerzálny stropný držiak obrazovky do veľkosti 65″

  Určený pre obrazovky na strop do hmotnosti 50 kg v orientácii na šírku alebo na výšku, je k dispozícii v štyroch rôznych dĺžkach tyče; 1m, 1,5m, 2m a 3m. Držiak využíva systém pre ľahké naklonenie až o +/- 15 °. Na ramenách rozhrania sú obsiahnuté nivelačné skrutky pre jemné nastavenie výšky obrazovky a zaisťovacie skrutky zabraňujú neoprávnenému odstráneniu obrazovky. 

 • Univerzálny stropný systém pre Menu ponuky

  Modulárny stropný systém inštalácie, vhodné ako ponuka menu. Možnosť inštalácie obrazovky v orientácii na šírku alebo na výšku s možnosťou nastavenia sklonu až o + 20° pre lepšiu viditeľnosť nad hlavou, ideálne pre reštaurácie s rýchlym občerstvením. Modulárny systém v rôznych konfiguráciách, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky.

  • Univerzálny dizajn vhodný pre všetky veľkosti obrazoviek do 50 kg (na obrazovku)
  • Špičková estetická kvalita
  • Vhodné pre montáž na šírku alebo na výšku
  • K dispozícii sú pevné alebo sklopné ramená rozhrania, ktoré vyhovujú rôznym inštaláciám
  • Môže byť použitý na pripevnenie obrazoviek XXL so zvislým upevnením 800 mm *
  • Všetky ramená majú vyrovnávacie skrutky na nastavenie výšky obrazovky
  • Naklápacie ramená majú nastavenie sklonu až + 20 ° pre lepšiu viditeľnosť nad hlavou
  • K dispozícii je viac dĺžok koľajníc (koľajnice je možné aj spojiť pre viac obrazoviek)