Držiak LCD obrazovky pre TV štúdia

Podlahové držiaky

Zobrazených 1–12 z 34 výsledkov

 • Držiak LCD obrazovky pre TV štúdia

  Držiak obrazovky dáva vašim veľkým obrazovkám mobilitu a udržuje ich pri zemi, aby ste ich mohli ľahšie sledovať. Ponúka vám jednoduchý spôsob, ako zvýšiť funkčnosť svojej miestnosti a obrazovky. Dobre stavaný, spoľahlivý a atraktívny doplnok do každej miestnosti – obzvlášť populárny v televíznych štúdiách. Pre čo najlepší pozorovací uhol je možné obrazovky nakloniť nahor. Vo vnútri držiaka môžu byť skryté káble a vodiče. Presunúť niečo také ťažké nikdy nebolo také ľahké.

 • Držiak na kolieskach s otočením obrazovky

  Ideálnym na použitie dotykových displejov, ako je Samsung Flip. Otočné rozhranie držiaka umožňuje používateľovi ľahké otočenie displeja o 90 ° pre plynulý prechod z krajiny na výšku. Dostupné v čiernej, striebornej a bielej farbe s kontrastnými dvojfarebnými akcentmi a stĺpikom trojuholníkového tvaru. Správa káblov udržuje hotové inštalácie vždy upravené a upravené. Brzdové kolieska, ktoré nezanechávajú stopy, umožňujú rýchle a ľahké premiestnenie bez toho, aby došlo k značeniu alebo odieraniu povrchov podláh. AV komponenty, napríklad police, je možné pripevniť priamo na stĺp a uľahčiť tak inštaláciu.

 • Držiak pre informačné obrazovky

  Jednoduché, ale elegantné riešenie pre širokú škálu aplikácií. Tento stojan je dokonalou voľbou pre dotykové displeje, ktoré pomáhajú návštevníkom orientovať sa vo vnútornom prostredí, ako sú obchody, nemocnice, kancelárie alebo veľtrhy. Ideálny nástroj na interaktívnejšie nakupovanie alebo na pomoc s automatizovaným zákazníckym servisom a pohlcujúcimi zážitkami.

 • Elegantný a flexibilný držiak pre dve obrazovky

  Jedinečný dizajn, atraktívne a elegantné zo všetkých strán, a preto je možné ich umiestniť do stredu miestnosti. Perfektné riešenie pre videokonferenčné riešenia, vďaka veľmi stabilnému, patentovanému dizajnu pre dve obrazovky.

 • Elegantný a flexibilný držiak pre dve obrazovky na kolieskach

  Jedinečný dizajn, atraktívne a elegantné zo všetkých strán, a preto je možné ich umiestniť do stredu miestnosti. Perfektné riešenie pre videokonferenčné riešenia, vďaka veľmi stabilnému, patentovanému dizajnu pre dve obrazovky.

 • Elegantný a flexibilný držiak pre obrazovky

  Jedinečný dizajn, atraktívne a elegantné zo všetkých strán, a preto je možné ich umiestniť do stredu miestnosti. Perfektné riešenie pre dotykové displeje, vďaka veľmi stabilnému, patentovanému dizajnu.

 • Elegantný a flexibilný držiak pre veľkoformátové obrazovky

  Jedinečný dizajn, ktorý úplne skrýva káble vo vnútri produktu. Atraktívne a elegantné zo všetkých strán, a preto je možné ich umiestniť do stredu miestnosti. Perfektné pre veľké, ťažké a dotykové displeje, vďaka veľmi stabilnému, patentovanému dizajnu.

 • Inštalácia na oceľových laniek od zeme po strop CHIEF FCS1U

  FCS1U určené pre inštaláciu na výšku aj na šírku. Možnosťou dodatočného vybavenia inštalácie druhéj obrazovky zozadu za sebou pomocou príslušenstva PACFCB. Držiak podporuje veľké displeje s vysokou nosnosťou. Systém uchytenia pomocou oceľových laniek zabráni naklopeniu displeja. Vhodné pre inštaláčné miesta, kde je ťažké využiť tradičné držiaky.

 • Interaktívny informačný pult

  Umožňuje koncovému používateľovi pripevniť sa jednoduchým a rýchlym spôsobom prostredníctvom monitorovacích a Mini PC montážnych plôch, ktoré sú kompatibilné so štandardom VESA Interface Standard. Dotykový displej s technológiou Projective Capacitive, ktorý je štandardne ponúkaný, je možné pripojiť k zariadeniu Windows, Android, Linux alebo Mac OS cez USB rozhranie.

 • Konferenčný vozík pre videokonferencie

  Prémiový rad AV nábytku, má modernú, štýlovú estetickú kvalitu, ktorá je ideálne vhodná pre špičkové rezidenčné alebo komerčné aplikácie. Tento vozík s plochou obrazovkou vyrobený v Európe je vyrobený na veľmi vysokej úrovni s elegantným dizajnom, ktorý sa vyznačuje povrchom s vysokým leskom a skrytým vedením kábla. Štandardne sú dodávané voliteľné police pre kamery VC a videokodeky, vďaka čomu je ideálny na použitie ako mobilné videokonferenčné riešenie.

 • Multifunkčný stojan pre prezentácie až interaktívny stôľ 2v1

  V jednej chvíli prezentačný displej, v ďalšom momente interaktívny stôl. Stojan, ktorý umožňuje interaktívnejšie prezentácie tým, že poskytuje flexibilitu pre dotykové displeje. Plynulý a tichý motorový pohon s funkciou náklonu vám umožní jednoduché prepnutie displeja zo zvislej do vodorovnej polohy. Kombinácia funkcie sklopenia, nastaviteľná výška a robustné kolesá z neho robia ideálne riešenie pre univerzity, architektov a spoločnosti, ktoré potrebujú diskutovať, načrtnúť alebo vypracovať pokyny. Motorizovaný pohyb hore a dole má inteligentnú a citlivú funkciu proti kolízii a celá jednotka je vďaka hliníkovému zadnému krytu ľahšia. Vyberte si bielu alebo čiernu povrchovú úpravu.

 • Nastaviteľným podlahový stojan na kolieskach

  S automatickým výškovo nastaviteľným podlahovým stojanom umiestnite na podlahu veľkoformátovú plochú obrazovku. Získajte optimálne umiestnenie pre stojace aj sediace publikum, v akejkoľvek aplikácii a v ktorejkoľvek časti vášho umiestnenia. Perfektné na použitie v učebni, konferenčnej miestnosti, prezentačnej miestnosti alebo pri verejnom vchode.