Interaktívna obrazovka 65″ 4K ViewSonic IFP 6570

Interaktívne obrazovky

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Interaktívna obrazovka 65″ 4K ViewSonic IFP 6570

  ViewBoard IFP6570, vlajková loď spoločnosti ViewSonic pre produkty interaktívneho displeja, je šitý na mieru pre vizuálnu prácu na digitálnom pracovisku. Prijíma pokročilú dotykovú technológiu Projected Capacitive (PCAP) a má bezrámikovú dotykovú obrazovku, ktorá poskytuje presnú odozvu a najpresnejší dotykový zážitok. Spolu s inteligentným perom vám umožňuje písať prirodzene a presne ako skutočné pero na obrazovku s rozlíšením 4K Ultra HD, čo zjednodušuje vizuálnu spoluprácu.

 • Interaktívna obrazovka 85″ UHD SAMSUNG Flip WM85R

  Vďaka interaktívnemu displeju 4K UHD a pokrokovej digitálnej tabuli poskytuje Samsung Interactive Display neuveriteľné možnosti spolupráce pre učebne aj konferenčné priestory. Vďaka vstavanej anotácii, zrkadleniu obrazovky a až 20 dotykovým bodom je tvorba a zdieľanie obsahu rýchle a ľahké. Slot OPS pre voliteľný slot-in PC poskytuje ešte výkonnejšie výpočty a ešte väčšie interaktívne zážitky.

 • Interaktívna obrazovka 86″ 4K Tenký rám obrazovky

  Najmodernejší softvér „MeetingPad“ oživuje interaktívny dotykový displej s rozlíšením 4K. Poznámky môžete robiť pomocou kancelárskych dokumentov, súborov PDF, obrázkov a videí pomocou interného systému Android. Môžete dokonca vytvárať poznámky aj na displeji externého vstupu, napríklad notebooku. Bezdrôtové zrkadlenie a zdieľanie súborov medzi vašimi zariadeniami a obrazovkou bez potreby ďalšieho hardvéru. Všetky bezdrôtové funkcie sú kompatibilné so zariadeniami Android, Apple a Windows a umožňujú dokonca vytvárať poznámky a ovládať obrazovku z vášho zariadenia. Za tento pozoruhodný softvér sa neplatia žiadne predplatné ani licenčné poplatky. Súčasťou sú dve štýlové interaktívne „inteligentné perá“. Umožňujú vám bezdrôtové ovládanie displeja z ľubovoľného miesta v miestnosti. Môžete zmeniť farbu nástroja pero, uložiť anotované dokumenty, prechádzať prezentáciou alebo webovou stránkou programu PowerPoint a vrátiť sa na domovskú obrazovku.

 • Interaktívna obrazovka 86″ 4K ViewSonic IFP8670

  ViewBoard IFP8670, vlajková loď spoločnosti ViewSonic pre produkty interaktívneho displeja, je šitý na mieru pre vizuálnu prácu na digitálnom pracovisku. Prijíma pokročilú dotykovú technológiu Projected Capacitive (PCAP) a má bezrámikovú dotykovú obrazovku, ktorá poskytuje presnú odozvu a najpresnejší dotykový zážitok. Spolu s inteligentným perom vám umožňuje písať prirodzene a presne ako skutočné pero na obrazovku s rozlíšením 4K Ultra HD, čo zjednodušuje vizuálnu spoluprácu.

 • Interaktívna obrazovka 86″ UHD LG Seria 86TN3F

  Dotyková technológia In-Cell poskytuje výhody pri písaní, viditeľnosti a dizajne, pretože panel LCD a ochranné sklo sú priamo spojené bez vzduchových medzier. Dotykové značenie In-Cell poskytuje vysokokvalitný používateľský zážitok a zvyšuje jeho efektivitu vďaka štíhlemu dizajnu a vynikajúcemu výkonu pri písaní. Technológia zrkadlenia dát TN3F umožňuje obojsmerné písanie a zdieľanie v reálnom čase na vzdialené zdieľanie anotácií a uľahčenie spolupráce na stretnutiach v akomkoľvek priestore, kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Interaktívna obrazovka 98″ 4K ViewSonic IFP8662 Smart Display

  ViewBoard IFP8662 , vlajková loď spoločnosti ViewSonic pre produkty interaktívneho displeja, je šitý na mieru pre vizuálnu prácu na digitálnom pracovisku. Prijíma pokročilú dotykovú technológiu Projected Capacitive (PCAP) a má bezrámikovú dotykovú obrazovku, ktorá poskytuje presnú odozvu a najpresnejší dotykový zážitok. Spolu s inteligentným perom vám umožňuje písať prirodzene a presne ako skutočné pero na obrazovku s rozlíšením 4K Ultra HD, čo zjednodušuje vizuálnu spoluprácu.

 • Interaktívna obrazovka 98″ 4K ViewSonic IFP9850

  ViewBoard IFP9850 , vlajková loď spoločnosti ViewSonic pre produkty interaktívneho displeja, je šitý na mieru pre vizuálnu prácu na digitálnom pracovisku. Prijíma pokročilú dotykovú technológiu Projected Capacitive (PCAP) a má bezrámikovú dotykovú obrazovku, ktorá poskytuje presnú odozvu a najpresnejší dotykový zážitok. Spolu s inteligentným perom vám umožňuje písať prirodzene a presne ako skutočné pero na obrazovku s rozlíšením 4K Ultra HD, čo zjednodušuje vizuálnu spoluprácu.