Softvérové riešenia

Softvér pre reštaurácie

Softvér k interaktívnemu kiosku pre správu objednávok a ľahké vytváranie menu na kiosku. Vaši zákazníci si môžu teraz u vás objednávať efektívnejšie. Ak svoj objednávkový proces znížite na pár klepnutí, objednávky budú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Integrovaný POS terminál na bezkontaktné platby pre zrýchlenie procesu objednávky, tlač lístka s číslom objednávky a skener na vernostné karty sú súčasťou systému. Pre dokonalé zladenie objednávky s kuchyňou využíva systém informačný tablet v kuchyni, ktorý oznámi personálu informácie o novej objednávke a vytlačí lístok objednávky.

Monitorovacia miestnosť

Každá monitorovacia miestnosť, ktorá má nainštalovanú profesionálnu LCD video stenu potrebuje dokonalý systém, cez ktorý môže sledovať procesy v spoločnosti alebo bezpečnosť cez vzdialené kamerové systémy. Rozdelenia obrazu, detekciu pohybu alebo zvuku, prehrávanie a ukladanie záznamov do archívu a mnoho ďalších funkcií, presne pre vaše potreby. Ponúkame systém, ktorý má 20-ročnú históriu a inštalácie po celom svete. Od malých prevádzok až po univerzity, štadióny a mestá. Kompatibilný systém na všetky rozhrania použitia.

BEBE Media slideshow

Náš vlastný softvér v slovenskom jazyku pre jednoduchú prezentáciu obsahu na obrazovkách ponúkame ZADARMO k zakúpeným systémom s OS Android. Pre prehrávanie médií vám umožní ich aktualizáciu pomocou pamäťového zariadenia USB. Vaše nahraté obrázky a videá na USB kľúč – USB kľúč vložíte do Android PC, ktorý automaticky skopíruje súbory do internej pamäte Flash a prehrá ich v požadovanej slučke. Široké využitie softvéru vám umožní zdieľať RSS správy, aktuálne  počasie, ale aj stream na jednom obraze.

SmartCity softvér

Každé mesto má rozdielne požiadavky funkcionality pre digitálny informačný kiosk. Preto je pre mestá a obce nákladné si nechať vytvárať moderný softvér pre kiosk, cez ktorý by mohli zdieľať informácie na obrazovkách kiosku.

Ponúkame medzinárodný  softvér, ktorý je inštalovaný vo viacerých veľkomestách po celej EÚ. Systém, ktorý spĺňa všetky potreby, či už malého, alebo veľkého moderného mesta. Jednoduchá správa obsahu dotykového aj informačného displeja kiosku.

Systém, ktorý ponúka mnoho funkcií, ako informácie o vašom meste s galériou, dôležité kontakty pre komunikáciu s vašim mestom, či spravodajstvo. Dostupné gastro prevádzky a zaujímavé miesta vo vašom okolí, ktoré ľahko vyhľadáte cez mapu s možnosťou naplánovania si trasy. Kalendár s podujatiami v meste alebo interaktivita s kamerou s možnosťou robenia selfie fotiek na pamiatku.

LiveTV reklamné bannery

Ponúkame platformu digitálnej reklamy vo vašich obrazovkách. Existujúce obrazovky v prevádzkach jednoduchým prepojením s prehrávačom premeníte na digitálne reklamno-informačné médium. Prehrávače dokážu nerušene prepojiť živý vstup s prezentáciou marketingových kampaní. Vzniknú tak nové možnosti ako prezentovať zaujímavé novinky pre svojich návštevníkov. Celý systém pracuje v online zabezpečenej verzii a všetky aktualizácie sú riadené z nášho serverového centra.

Správa obsahu

Dôležitou súčasťou prezentácie obsahu na obrazovkách je ich aktuálnosť, čím dokážete prezentovať správne informácie vašim zákazníkom, návštevníkom alebo zamestnancom. Je potrebné správne pracovať so softvérom na publikáciu obsahu. Ponúkame správu vašich digitálnych obrazoviek so zárukou toho, že všetky informácie budú aktuálne. Ponúkame technickú podporu pre publikáciu obsahu na obrazovky cez vzdialený softvér  a technickú podporu pre servisné práce na vzniknutých poruchách vo vašom systéme informačných obrazoviek.