LED Obrazovka All-in-One ViewSonic LDS135-151

LED obrazovky

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

  • LED Obrazovka All-in-One ViewSonic LDS135-151

    ViewSonic® LDS135-151 je 135” All-in-One súprava LED displeja s priamym zobrazením, ktorá sa môže pochváliť okamžitým používaním, jednoduchým presúvaním a pohodlnou údržbou, vďaka čomu je ideálnym riešením pripraveným na prenájom, podujatia, výstavy alebo akékoľvek iné krátke použitie. Predmontovaný dizajn a vstavaný motorizovaný stojan na nastavenie výšky umožňujú jednoduché nastavenie v priebehu niekoľkých minút. Pohodlie pri doručovaní výrazne zvyšuje nový dizajn skladacej obrazovky, ktorý znižuje veľkosť balenia pohyblivého leteckého kufríka o takmer 50 % v porovnaní s predchádzajúcou generáciou, čím sa minimalizujú prepravné náklady. S bezproblémovou veľkou obrazovkou a špičkovými vstavanými reproduktormi Harman Kardon buďte pripravení zapôsobiť na svoje publikum kdekoľvek od špičkových zasadacích miestností a recepcií až po galérie, posluchárne a iné veľké priestory.

  • Vnútorná LED Obrazovka Rozstup pixelov: P1.6, P2.6, P3.1, P3.9

    Ohromujúca kvalita obrazu s velkoplošnou LED obrazovkou. Najmodernejšia technológia SMD LED poskytuje úžasnú kvalitu obrazu na celej obrazovke a určite prilákať pozornosť. Vďaka pokročilej technológii spracovania videa môžete vytvárať presné a živé farby bez skreslenia. Využite modulárny dizajn naplno, keď vytvarujete LED Video stenu, aby vyplnili váš priestor a vyčnievali z davu. Interiérové ​​LED Video steny sú určené pre pozorovacie vzdialenosti na blízko s rôznymi možnosťami rozstupu pixelov v závislosti od váších požiadaviek.
  • Vonkajšia LED Obrazovka Rozstup pixelov: P 6 a P 10

    Ohromujúca kvalita obrazu s velkoplošnou LED obrazovkou pre vonkajšie inštalácie. Najmodernejšia technológia SMD LED poskytuje úžasnú kvalitu obrazu na celej obrazovke a určite prilákať pozornosť. Vďaka pokročilej technológii spracovania videa môžete vytvárať presné a živé farby bez skreslenia. Využite modulárny dizajn naplno, keď vytvarujete LED Video stenu, aby vyplnili váš priestor a vyčnievali z davu. Vonkajšie LED Video steny sú určené na dlhšie pozorovacie vzdialenosti s rôznymi možnosťami rozstupu pixelov v závislosti od váších požiadaviek.