O nás

     V BEBE Media využívame najnovšie technológie, ktoré flexibilne reagujú na nové požiadavky trhu v oblasti DIGITAL SIGNAGE. Snažíme sa byť prístupnejším partnerom pre mestá a obce, malé a stredné podniky a koncových používateľov, pre ktorých je zobrazovanie dynamického obsahu informácií na obrazovkach dôležitou komunikačnou stratégiou. Pomáhame naším zákazníkom s výberom hardvérového a softvérového riešenia. Dôkazom toho je, že naše riešenia, ktoré boli nainštalované v exteriéroch a interiéroch, využíva už mnoho spokojných zákazníkov. Patríme na čelo inovácií v DIGITAL SIGNAGE priemysle. Vďaka elegantným a nápadným dizajnom, sú naše produkty výberom  z popredných značiek. Nech už máte akékoľvek náročne požiadavky, máme k dispozícii inovatívne softvérové a hardvérové riešenie, ktoré pokryjú všetky vaše náročne potreby.

 

     Vďaka našim odborným znalostiam v odbore, sme plne vybavení na poskytovanie kompletných riešení na kľúč, ako aj určenie softvéru, ktorý sa bude používať spolu s hardvérom, ktorý vám pomôžeme vyrábrať. Ponúkame veľké množstvo riešení, ktoré sú navrhnuté pre použitie v interiéri alebo exteriéri, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako sú napríklad – LCD video steny, profesionálne držiaky obrazoviek, monitory s vysokým jasom , dotykové obrazovky, vonkajšie obrazovky , informačné kiosky pre vonkajšie a vnútorné inštalácie. Pomôžeme vám nájsť riešenie na mieru pre vašich klientov buď výrobou, alebo úpravou našich existujúcich produktov tak, aby vyhovovali presným potrebám. Ponúkame kompletné služby, vrátane výroby a nastavenia obsahu.

Naše služby

Obráťte sa na nás a pomôžeme vám s návrhom pre vaše potreby, dokážeme vám navrhnúť správne riešenie.
Ponúkame inštalačné služby pre akýkoľvek druh z našich produktov. Pre väčšie projekty vieme uzatvoriť zmluvu o údržbe produktov.
Máte problém s vlastnou inštaláciou alebo nastavením našich riešení? Kontaktujte našu infolinku a poradíme vám hneď, ako sa vyskytne problém pri spustení riešenia.
V prípade poruchy k vám vyšleme nášho servisného pracovníka a vieme vám pomôcť pri riešení všetkých technických problémov.
Poskytujeme školenia pre softvér a hardvér na využitie našich systémov vo vašich prevádzkach.
Dokážeme sa postarať o obsah na obrazovkách, aktualizujeme informácie v potrebnom čase a dátume. Podľa vašich požiadaviek, vám vieme vytvoriť grafický obsah.
Vieme predĺžiť záručnú dobu až na 5 rokov pre obrazovky, pre držiaky obrazoviek výrobcovia už predávajú svoje produkty s 10 ročnou zárukou.
Všetky riešenia vieme prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim požiadavkám. Od dizajnových úprav až po hardvérové riešenia. V prípade špeciálnych požiadaviek, vieme vyrobiť riešenie na mieru.
Z našich dodávateľských skladov vám doručíme objednávku už do 3 dní. Môžeme vám ponúknuť aj expresnú prepravnú službu pre urýchlenie vašej inštalácie.