Naše riešenia

LCD Video stena

Obrazovky poskytujú obraz vo vysokom rozlíšení ultra HD až do 4K. Obsah vyzerá skvele z akejkoľvek pozorovacej vzdialenosti. LCD video stena pozostáva z viacerých LCD obrazoviek, ktoré k sebe priliehajú a vytvárajú jeden obraz. Inštalácie LCD video steny sú vhodné všade tam, kde sú potrebné aktuálne informácie a dynamický obsah. 

Informačný kiosk

Digitálne informačné kiosky so širokým použitím majú integrované profesionálne obrazovky s vlastnosťami pre všetký vaše potreby. Obrazovky s vysokou svietivosťou, dlhou životnosťou či dotykovou funkciou, alebo iné vlastnosti, ktoré  si môžete vybrať z našej širokej ponuky produktov. V modernej dobe ponúkame aj softvérové a hardvérové Smart riešenia, ktoré vieme integrovať do informačných kioskov. 

Elektronické cenovky ESL

Elektronické cenovky nahradia potrebu papierových etikiet a papierových štítkov. Smart  riešenie pre retail patrí do jednoduchej a aktuálnej integrácie pre obchodné siete. Z jedného  miesta viete ovládať všetky aktualizácie cien, a môžete tak reagovať na zmenu ceny zo sekundy na sekundu. Nová technológia elektronického papiera E-Paper Display zaručuje dokonalú čitateľnosť grafického obsahu, loga, obrázkov, čiarového a QR kódu.

Samoobslužné kiosky

 

Digitálne dotykové informačné kiosky sú neoddeliteľnou súčasťou procesu rýchleho vybavenia zákazníka, zamestnanca alebo návštevníka. Široká ponuka samoobslužných riešení pre všetky použitia. Doplnením pridaných hardvérových doplnkov môže váš kiosk byť vybavený tlačiarňou, čítačkou kariet, čiarových a QR kódov,  kamerou, ale aj mnohými ďalšími doplnkami. Samoobslužnému kiosku znižuje personálne zaťaženie a náklady pre obstaranie zákazníkov.

Vonkajšia LCD obrazovka

 

Ponúkame rôzne veľkosti obrazovky pre všetky možnosti vonkajšieho použitia. Dynamický obsah na vysoko svietivej LCD obrazovke predstavuje dominantnú súčasť moderného verejného priestoru pre propagáciu aktuálneho obsahu. Vysoká ochrana pred poveternostnými podmienkami s prevádzkovou dobou 24/7 a automatickým nastavením jasu s možnosťou funkcie dotykovej obrazovky. 

Vonkajší informačný kiosk

Vonkajšie informačné kiosky odolajú všetkým najnáročnejším poveternostným podmienkam. Voľne stojace, v priestoroch kisoku, sú vhnodné pre prezentáciu digitalného obsahu, pri dotykových modeloch sú vhodné ako informačné médiá. Pridaním rôzných doplnkových  technológií sa môže informačný kiosk premeniť  na moderný SmartCity produkt, ktorý po nastavení softvéru môže slúžiť na vyhľadávanie informácií, zbieraní dát z ulíc alebo samoobslužný vonkajší kiosk.