Blog

Prípadová štúdia: 3D Hologram

3D Hologram obrazovka

Radi by sme Vám predstavili nové riešenia holografického zobrazenia.

Holografický asistent

Holografický asistent je inovativní technologické riešenie, ktoré vzdeláva zamestnancov a zákazníkov o schválených opatreniach verejnej bezpečnosti. Je ideálny pre nemocnice, lekárne, zdravotnícke zariadenia, obchodné reťazce, supermarkety, dopravné uzly a ďalšie.

Informačné médium

Tento systém je optimálny pre zdravotnícke zariadenia, kancelárie, obchody, stravovacie zariadenia, recepcie a dopravné uzly, kde poskytuje efektívnu distribúciu informácií.

Digitálni propagátori

Naši holografickí digitálni propagátori ponúkajú interakcie podobné ľudským, bez potreby nosenia rúšok alebo udržiavania sociálneho odstupu. Sú ideálni pre maloobchodné reťazce, supermarkety, stravovacie služby a iné verejné priestory, kde zvyšujú bezpečnosť a angažovanosť zákazníkov.

Holografická tabuľa s ponukou

Vystavte svoje menu v reštauráciách, kaviarňach, food courtoch a ďalších stravovacích zariadeniach pomocou holografickej tabule. Propagujte svoje špeciality ako 3D vizuály, ktoré sa vznášajú vo vzduchu. Zákazníci môžu prechádzať holografickou ponukou bez fyzického dotyku, jednoducho pomocou gest rúk.

Riešenia pre obchody

Naše holografické riešenia pre obchody zahŕňajú digitálnych propagátorov, informačné médiá a interaktívne holografické displeje. Tieto technológie zvyšujú zážitok z nakupovania, zaujmú zákazníkov pútavými vizuálmi a poskytujú aktuálne informácie o produktoch a špeciálnych ponukách. Sú ideálne pre maloobchodné reťazce, butiky, supermarkety a ďalšie predajné miesta.

 

Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás na: info@bebe-media.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *