Blog

ISE 2023: AV inovácie v Barcelone

Integrated Systems Europe (ISE), najväčšia výstava integrácie AV systémov na svete, sa vrátila do Barcelony v roku 2023. Konferencia vzbudila veľkú pozornosť, pretože predstavila inovácie od popredných priemyselných spoločností. Spoločnosť v odvetví DIGITAL SIGNAGE, predviedli svoje najnovšie pokroky v technológii, ktoré boli vytvorené tak, aby upútali pozornosť divákov pomocou použiteľných riešení displeja.

LG

Spoločnosť LG Electronics predstavuje svoje špičkové riešenia. Celá škála zobrazovacích riešení spoločnosti vrátane Micro LED displejov, Transparent OLED Signage a LED displejov je vystavená v množstve digitalizovaných priestorov a demonštruje prípady použitia a aplikácie pre rôzne priemyselné odvetvia, vrátane maloobchodu, korporácií, vzdelávania a pohostinstva.

Masívny 272-palcový LG MAGNIT 8K Micro LED (model  LSAB007 ) debutuje na ISE so skutočne ohromujúcim displejom, v mierke aj v kvalite obrazu. Obrovská Micro LED využíva milióny samovyžarujúcich pixelov v mikrometrovej mierke na vytváranie snímok s výnimočnou živosťou a hĺbkou, pričom jej rozlíšenie 8K (7 680 x 4 320) poskytuje detaily ostré ako britva.

Ďalší veľkolepý pohľad pre návštevníkov bolo vidieť 56ks priehľadných OLED (model  55EW5G-V ), ktoré pokrývajú obe strany vchodu do výstavnej haly LG, aby vytvorili neuveriteľne pohlcujúci mediálny umelecký zážitok. Podmanivé nastavenie displeja prenesie návštevníkov do sveta farieb a zázrakov – sveta, ktorý ožívajú špičkové zobrazovacie technológie spoločnosti.

EPSON

Spoločnosť Epson predstavuje svoje najnovšie inovácie v oblasti 3LCD videoprojekcie s veľmi kompaktným, energeticky, ultraľahkým zariadením s vysokou svietivosťou. Oznámila tiež interaktívne riešenia vizuálnej komunikácie pre zasadacie miestnosti v komerčnóm prostredí, ako aj ultrakrátke projektory pre školstvo. V stánku Epson, bolo vidieť rôzne pohlcujúce vizuálne zážitky, vrátane projekcií inšpirovaných dielom Gaudího, Epson predstavuje kompletný rad zariadení navrhnutý pre veľké profesionálne inštalácie.

ViewSonic

Predstavený bol aj najnovší 216″ All-in-One LED displej ViewSonic. Displej využíva pokročilú technológiu Chip-on-Board LED balenia a poskytuje detailné 4K UHD rozlíšenia s jemnejším rozstupom pixelov, vhodné pre miesta, ktoré vyžadujú zložité vizuálne efekty. ViewSonic bude obsahovať aj prvú súpravu 135″ All-in-One LED Display Solution Kit so skladacou obrazovkou. Dizajn výrazne znižuje veľkosť balenia, vďaka čomu je preprava z jedného miesta na druhé jednoduchšia a nákladovo efektívnejšia. Moderný dizajn s pohyblivým motorizovaným podlahovým stojanom robí displej pripravený na okamžité použitie a ľahko sa presúva, čo je ideálne pre akcie, výstavy alebo akékoľvek iné krátkodobé použitie.

B-Tech a Neomounts

Široký sortiment profesionalných držiakov, firmy chceli na ISE ukázať najúspešnejšie riešenia.  Predstavili podpery pre obojstranné monitory ako pre inštaláciu na podlahu, tak aj na strop. Uviedli na trh ideálne riešenie na umiestnenie zásteny pripevnenej k výkladu, s ktorou sa však dá ľahko manipulovať pri údržbe a čistení. . Je to špeciálny kus, ktorý vám umožňuje posúvať obrazovku tam a späť, kedykoľvek je to potrebné.

 

Ak máte záujem o jedinečné inovatívne riešenia, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať emailom, telefonicky. Tím BEBE Media

info@bebe-media.com

+421 902 535 355

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *