Blog

BEBE media na ISE 2022 v Barcelone

Tento rok sme boli späť po korona pauze na výstave ISE 2022 sa ktorá sa konala na Gran Via v Barcelone v Španielsku a predstavili spoločnosti svoje najnovšie produkty a inovácie.

V spoločnostiach, ktoré každodenne zažívajú drastické zmeny v tom, ako fungujú a plánujú, ukázali, ako môže jeho rôznorodý rad komerčných zobrazovacích technológií pomôcť zlepšiť skúsenosti zákazníkov a zamestnancov, či už osobne, na diaľku alebo kombináciou oboch.
Spoločnosti tiež zdôraznili pokrok v oblasti udržateľnosti, ktorý dosiahla v rámci svojej vízie „Spoločne pre zajtrajšok“. Spoločnosti predviedli svoje úsilie o zníženie svojho vplyvu na životné prostredie pri výrobe nových produktov prostredníctvom metód, ako je zvýšenie používania recyklovaných materiálov a zlepšenie spotreby energie v rade 2022 Smart Signage, vrátane QHB, QMB a QBB.
Pokračujúce používanie recyklovaných materiálov na obaloch spoločnostiach bolo dokonca ocenené ocenením AV News Awards, kde spoločnosti s ktorými spolupracuejeme získali ocenenie Sustainability Innovation of the Year Award, ktoré oceňuje úsilie vynaložené na zníženie odpadu, podporu energetickej účinnosti a šetrenie zdrojov.

S cieľom poskytnúť inovatívne riešenia na našom domácom trhu, ktoré zahŕňajú diaľkové, osobné a hybridné vzdelávanie sme sa zamerali na nove produkty. Veľkou novinkou bola interaktívna tabuľa, ktorá je intuitívna a ľahko osvojiteľná zlepšuje vzdelávanie prostredníctvom funkcií na spoluprácu vrátane funkcie Smart View+, ktorá umožňuje pedagógom prenášať obrazovky študentských zariadení na displej bez ohľadu na to, aký operačný systém študent používa.

Inovácie v dizajne technológii displeja

Naši partnery su ocenený aj dvoma cenami za dizajn od iF Design, jedného z najprestížnejších svetových orgánov udeľovania cien za dizajn.
Aplikácia Signage Setup Assistant od spoločnosti Samsung bola ocenená spoločnosťou iF Design za jej efektívny a čas šetriaci proces inštalácie pre neustále rastúci priemysel veľkých LED obrazoviek, zatiaľ čo Micro LED displej spoločnosti bol ocenený za svoj dizajn na celú obrazovku a jednoduchosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *