Blog

Transparentná LED Obrazovka v obchodnom centre

Transparentná LED Obrazovka v obchodnom centre

Market Street je jednou z najfrekvetovanejších obchodovaných ulíc v San Franciscu. Táto mestská oblasť ponúka mnoho lukratívnych značiek, ktoré predstavujú svoj najlepší tovar s najmodernešími reklamnými kampaňami. Len málo spoločností si zaslúži takéto prvotriedne miesto svojho obchodného priestoru ako Levi’s Jeans, ktoré má sídlo v San Franciscu. Sídlo tu majú odvtedy, čo bavorský prisťahovalec Levi Strauss založil spoločnosť v máji 1853.

Obrazovka inštalovaná vo výklade so 75% priepustnosťou svetla zostavená s transparentných LED displejov zaručí, že predstavujú ideálne zobrazenie obsahu počas celého dňa. V noci a cez deň je obsah jasný a živý, priehľadnosť nám umožňuje preniknutie do interieru maximálne množstvo prirodzeného svetla počas dňa. Transparentná LED obrazovka  ponúka 100.000 hodinovú životnosť LED diód.

„Po inštalácií systému do prevádzky ďalší obchodníci na Market Street začali komentovať obrazovku a veľmi sa zaujímali o to, ako táto technológia funguje,“ povedal manažér predajne.

Transparentná obrazovka je dynamický a dômyselný vizuálny displej, ktorý nebráni svetlu alebo pozornosti zákazníkov, to všetko za prijateľných cenový podmienok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *