Android Mini PC Box s aplikáciou BEBE Media Slideshow

Prehrávače

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

  • Android Mini PC Box s aplikáciou BEBE Media Slideshow

    Premeňte obrazovku na prezentačné zariadenie. Android prehrávač umožňuje púštať v slučke prezentačné materiály (obrázky, videá) na HDMI televízore alebo obrazovke. Procesor ARM Cortex A9, 1GB RAM, 8GB Flash pamäť, WiFi, 100Mbit Ethernet, Výstupy: HDMI, 3x USB host, slot na MicroSD kartu. Diaľkové ovládanie v balení. Cenovo prijateľné riešenie pre rýchlu prezentáciu dynamického obsahu, spolu s našou aplikácou, ktorú dostanete zadarmo k prehrávaču.

  • ViewSonic NMP580-W

    Sieťový prehrávač médií ViewSonic NMP580-W poskytuje spoľahlivé a ohromujúce prehrávanie multimédií v rozlíšení 1080p na veľkoformátových displejoch a riešeniach digital sigange. Vďaka vstavanému bezdrôtovému pripojeniu a pripojeniu RJ45 spolu s dodávaným softvérom Signage Manager umožňuje NMP580-W ľahko vyrábať, plánovať a načítať prispôsobený multimediálny obsah na monitory z počítačov alebo notebookov. Integrovaná 8 GB palubná pamäť, ako aj duálne sloty na karty USB a micro SD poskytujú priame prehrávanie obsahu vo vysokom rozlíšení. Model NMP580-W podporuje aj najnovšie štandardy HTML5 a SMIL a poskytuje vašim zákazníkom dynamické a informatívne správy. Integrovaná funkcia „Fail-Safe“ umožňuje pripojenému displeju pokračovať v prehrávaní vopred priradeného multimediálneho obsahu, aj keď prehrávač médií nefunguje.

  • ViewSonic Rockchip RK3188

    Sieťový prehrávač médií ViewSonic NMP-302w poskytuje spoľahlivé a ohromujúce prehrávanie multimédií v rozlíšení 1080p na veľkoformátových displejoch a riešeniach digitálneho značenia. Vďaka vstavanému bezdrôtovému pripojeniu a pripojeniu RJ45 spolu s dodávaným softvérom Signage Manager umožňuje NMP-302w ľahko vyrábať, plánovať a načítať prispôsobený multimediálny obsah na monitory z počítačov alebo notebookov. Integrovaná 8 GB palubná pamäť, ako aj duálne sloty na karty USB a micro SD poskytujú priame prehrávanie obsahu.