Blog

Reklamná obrazovka v obchode

Profesionálna obrazovka s vysokým jasom 1500 cm:m2.jpg 08

Narastajúci trend LED obrazoviek inštalovaných v obchodných prevádzkach je dôsledkom skvelých vlastností a množstva funkcií, ktoré LED obrazovky ponúkajú. Spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, ktorí vyhľadávajú obrazovky bez rámov, s vysokým jasom a nízkou spotrebou energie.

Aj pre tieto vlastnosti sú ideálne pre maloobchodné prevádzky. Veľkoplošné obrazovky sú skvelé na upútanie pozornosti zákazníkov, ale ich umiestnenie v menších priestoroch je ich najväčšou prekážkou. BEBE Media vám ponúka veľa možností ako sa s týmto problémom vysporiadať a LED obrazovku nainštalovať aj v náročných podmienkach. Zaujmite svojich zákazníkov obrazovkou namontovanou na podlahe, zabudovanou v stene či prichytenou o strop.

Nevyhovuje vám ani jedna z možností? Radi vám navrhneme netradičné inštalačné riešenia podľa vašich požiadaviek. Nízke prevádzkové teploty, nízke náklady na údržbu, moderný dizajn s tichým chodom a prvotriedny obraz umožnia vašim obchodným priestorom vyniknúť a odlíšiť sa od ostatných.

Vyberte si z našej ponuky spoľahlivé LED obrazovky vyrobené z kvalitných dielov, ktoré sú určené na nepretržité používanie 24 hodín denne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *